Společnost TEZAMO Valašské Meziříčí s.r.o.

Společnost Tezamo se od roku 2008 jako sdružení fyzických osob zabývá problematikou vytápění a tepelného komfortu rodinných a bytových domů, administrativních budov a průmyslových objektů. Stali jsme se tak stabilním partnerem pro spoustu spokojených zákazníků, kteří se na nás obracejí i s dalšími projekty.

V roce 2010 byla souběžně s funkčním sdružením fyzických osob založena společnost TEZAMO Valašské Meziříčí s.r.o., která se stává partnerem pro větší investiční stavby průmyslového charakteru.

Od samotného začátku jsme se specializovali na nové a úsporné technologie, které přinášejí větší komfort a hlavně snížení provozních nákladů uživateli. V oblasti instalací tepelných čerpadel jsme se stali v našem regionu bezpochyby jedním z předních dodavatelů.

Jsme pro Vás připraveni zpracovat projektovou dokumentaci, návrhy optimálních řešení daného objektu, jelikož ke každé stavbě přistupujeme individuálně. Po předběžné konzultaci a obhlídce stavby Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na realizaci.

Zajišťujeme projekční činnost, dodávku, montáž, záruční a pozáruční servis. 

Od roku 2010 jsme členy asociace pro využití tepelných čerpadel (www.avtc.cz), která sdružuje výrobce a dodavatele tepelných čerpadel v ČR a uděluje známku kvality Q pro tepelná čerpadla. Její členové jsou povinni absolvovat každoroční školení a semináře v oblastech tepelných čerpadel a jsou podrobováni přezkoušeníV roce 2014 jsme obdrželi certifikát montážní firmy pro země evropské unie, čímž patříme mezi několik málo firem s tímto prestižním ohodnocením.

Při realizacích dlouhodobě spolupracujeme se špičkovými výrobci v oblasti tepelné techniky, klimatizací a chlazení, což je zárukou dlouhé životnosti navrhovaných řešení. Pomůžeme Vám zařídit vše potřebné od studie až po realizaci na míru .

Tým TEZAMO Valašské Meziříčí s.r.o.