přinášíme řešení pro
bytové domy

Při použití našich spolehlivých řešení řízení klimatu nebudete nikdy muset za zvýšení energetické účinnosti zaplatit svým komfortem.

Tepelná čerpadla

Energie stále zdražuje a tepelná čerpadla nabízejí řešení šitá na míru pro nízkoenergetické domy, novostavby. Dovolte, abychom našli pro Vás řešení s využitím našich technologií vytápění a přípravy teplé vody.

Klimatizace

Nabízíme nejširší řadu řešení klimatizace, která ochlazují nebo ohřívají váš domov s maximální účinností. Naše řešení v oblasti chlazení se pyšní nejvyšším označením energetické účinnosti výrobků na trhu. 

tepelná čerpadla

Řešíme ty nejnáročnější požadavky investorů na vytápění bytových domů, hotelů, administrativních budov a prostorů pro komerční účely. A proto dokážeme navrhnout a nainstalovat i to, co se zprvu zdá nemožné.

PROČ DO VELKÝCH OBJEKTŮ
INSTALOVAT TEPELNÉ ČERPADLO?

Spolehlivé a komplexní řešení

Tepelné čerpadlo zařídí kromě vytápění i ohřev vody a chlazení pro celý objekt. A to bez dalších spotřebičů či nákladů.

Nízké provozní náklady

Díky tepelnému čerpadlu ušetříte více než polovinu nákladů na vytápění. To ocení nejen budoucí nájemci, ale i jednatelé a akcionáři.

Zvýšení kvality vnitřního prostředí

Pro budoucí zaměstnance, nájemce a další, kteří budou objekt využívat je příjemná teplota nejen v zimě, ale i v létě velmi důležitá.

Zhodnocení investice

Instalace tepelného čerpadla okamžitě zvýší hodnotu celého objektu. Proto je taková investice velmi chytrým tahem.

 • Máme v nabídce tepelná čerpadla o vysokých výkonech až 31 kW. A to pro venkovní i vnitřní instalaci.
 • Vypracujeme vám profesionální návrh studie proveditelnosti, výpočet doby návratnosti a zpracování projektové dokumentace.
 • Provedeme kontrolu instalace a uvedeme tepelné čerpadlo do provozu.
 • Servis nenecháváme na nikom jiném než na našich vlastních odbornících.

rádi odpovíme na vaše dotazy

KLIMATIZACE

Převezměte kontrolu nad komfortem a energetickými náklady budovy.

S využitím našich řešení Daikin pro kancelář a velké budovy můžete výrazně snížit provozní náklady prostřednictvím energeticky účinných systémů řízení klimatu.

Naše řešení pro kanceláře a velké stavby, navržené pro rychlou instalaci, mohou opětovně využít stávající potrubí a rozvody a tím eliminovat dodatečné náklady a minimalizovat prostoje.

Flexibilní jednotky, jako je například kazetová jednotka s plochým dekoračním panelem Daikin, můžete umístit přímo do standardních stropních panelů, a tak minimalizovat náklady na instalaci.

Inteligentní dotykový ovladač Touch Manager je podnikový systém správy, který lze integrovat s vybavením jiných výrobců.

Od malých kanceláří po velké mrakodrapy

Ať je váš projekt velký nebo malý, máme řešení pro vytápění a chlazení, které bude vhodné pro vaši budovu. Podle velikosti nebo potřeb vaší budovy pro vás najdeme dokonale přizpůsobené řešení.

  Malé kanceláře

  Naše řešení Sky Air je ideální pro malé prostory se samostatnou regulací pro každou jednotku.

  Středně velké kancelářské budovy

  Naše VRV řešení dokáže uspokojit všechny vaše požadavky na klimatizaci. Je ideální pro malé až středně velké prostory a umožňuje ovládat vlastní jednotky centrálně nebo individuálně.

  Velké kancelářské budovy a mrakodrapy

  Chladicí jednotky a vzduchotechnická zařízení jsou optimálním řešením pro středně velké až velké prostory a dokážou pokrýt všechny vaše požadavky na klimatizaci s využitím centrálně spravovaného systému.

  Velké kancelářské haly

  Vzduchové clony Biddle zlepšují stabilitu vnitřního klimatu tím, že omezují ztráty systému vytápění a klimatizace. Vzduchové clony Biddle zvyšují energetickou účinnost až o 72 %.

  Chytrá regulace

  Systém správy podniku BMS a inteligentní dotykový ovladač Intelligent Touch Manager umožňují ovládat vaše klima kdykoli a odkudkoli. Můžete volit mezi centrálně nebo místně ovládanými řídicími prvky, nastavit různé časovací programy, optimalizovat svou spotřebu energie s využitím našich nástrojů na správu energie a navíc všechny prvky také propojit s vybavením jiných výrobců.

  Čerstvý vzduch

  Zajistěte si vždy přívod svěžího a zdravého vzduchu díky našim vzduchotechnickým jednotkám. Jsou ideální pro středně velké až velmi velké prostory a zároveň jsou kompatibilní se všemi řešeními Daikin, která využívají náš klimatizační systém.

  KONTAKTUJTE NÁS

  Náš tým usilovně pracuje na vyřizování emailové korespondence a proto se Vám ozveme co nejdříve.

  9 + 12 =

  otázky a odpovědi

  Jaký typ tepelných čerpadel montujete?

  Energie stále zdražuje a tepelná čerpadla nabízejí řešení šitá na míru pro nízkoenergetické domy, novostavby i modernizace starších objektů. Zajistí Vám nejvyšší možný komfort vytápění a chlazení pro Váš dům za nejnižší provozní náklady na trhu. Naše firma dodává Tepelná čerpadla, které vybereme po pečlivém zhodnocení všech okolností a konzultaci s Vámi, tak aby byla zaručená hlavně Vaše spokojenost i v budoucnu. Máme zkušenosti s montáži všech typů tepelných čerpadel na trhu a vždy volíme tu nejvýhodnější variantu indivuduálně podle daného projektu.

  Proč se rozhodnout pro klimatizaci právě od nás?
  • Jsme jediným odborným partnerem společnosti Daikin v progranu HCE Komfort v blízkém okolí
  • Máme mnohaleté zkušenosti s klimatizacemi od rodinných domků po velké projekty
  • Nabízíme jen kvalitní a značkové klimatizace
   Výrobci proškolený tým servisních techniků
  • Umíme Vám nabídnout vždy nejvýhodnější nabídku
  Provádíte i další služby?

  Pro naše zákazníky a jejich úplnou spokojenost zajišťujeme  komplexní činnosti v oblasti rodinné výstavby, kdy jsme schopni zajistit plnou technologickou vybavenost domu a zákazníkovi tak odpadá složité vyhledávání jednotlivých profesistů.Od projekční činnosti přes dodávku a montáž až po záruční a pozáruční servis Vám jsme schopni nabídnout služby v oblasti: vytápění a chlazení , zdravotechniky a vodoinstalace, rekuperace a větrání, kompletní legislativní služby v oblasti vyřízení dotací. Tímto však naše možnosti nekončí. Vše záleží od projektu a Vašich požadavcích. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a s náležitou péčí, prioritou pro nás je Vaše dlouhodobá spokojenost .

  Co vše můžeme ještě nabídnout?
  • Podlahové, stěnově a stropní vytápění a chlazení
  • Rekuperace a řízené větrání
  • Solární systémy pro ohřev teplé vody
  • Zdravotechnika
  • Centrální vysávání
  • Projekční činnost
  • Legislativa s dotačními programy

   

  Pomůžete mi vyřídit dotace?

  S dotačními progdramy máme zkušenosti již od roku 2008, kdy byla vypsaná první vlna „zelená úsporám“ a od té doby aktivně poskytujeme našim zákazníkům plnou podporu v oblasti dotačních programů. V průběhu času se podmínky a programy na podporu obnovitelných zdrojů a úsporu energetické náročnosti budov mění a upravují a pro mnoho lidí můžou být nepřehledné a složité. Proto jsme tady pro Vás my ,abychom se o vás postarali a po podpisu plné moci se nemusíte o nic dalšího starat. Vše Vám vysvětlíme a dotace vyřídíme za Vás. Stačí se jen zeptat co Vás zajímá.

  další služby

  Co vše Vám můžeme ještě nabídnout:

  Podlahové, stěnově a stropní vytápění a chlazení

  Rekuperace a řízené větrání

  Solární systémy pro ohřev teplé vody

  Zdravotechnika

  Centrální vysávání

  Projekční činnost

  Legislativa s dotačními programy

  proč si nás vybrat?

  Záruka spokojenosti

  Naše práce přináší zákazníkům užitek mnoho let po jejím dokončení.

  Pečlivě vážíme, jaký materiál a spotřebiče vybrat pro vaši zakázku.

  servis

  Dodávky, montáže, revize, opravy a servis  tepelných čerpadel a klimatizací. Pravidelné servisní prohlídky.

  konzultace

  Náš tým odborníků najde řešé pro vaše potřeby výtápění nebo chlazení.

  Umíme vám s výběrem dobře poradit, abyste byli spokojeni po všech stránkách.

  rádi odpovíme na vaše dotazy

  TEZAMO Valašské Meziříčí s.r.o.       

  Hemy 830 
  75701 Valašské Meziříčí                

  IČ: 28601530
  DIČ: CZ28601530