SERVIS

Díky novým technologiím a zlepšujícím se službám máte možnost mít vaše zařízení pod trvalou kontrolou profesionálů.

Pomocí vzdálené zprávy a online přístupu k zařízení (většinou tepelnému čerpadlu) se můžete kdykoliv a odkudkoliv podívat co se s ním právě děje, upravit teplotu topení nebo teplé vody. Díky chybovým hláškám ,které dostanete okamžitě na svůj telefon či jiné zařízení pak můžete okamžitě reagovat na vzniklou situaci. Pomocí jednoduchých návodů dokážete detekovat případnou poruchu sami nebo jí sdělit nám- odbornému servisu a my budeme na případnou závadu připraveni.

Vše začíná již na začátku ,kdy servisní technik při spouštění zaregistruje nové zařízení do aplikace E-Care pomocí QR kódu a vystaví mu tak rodný list. Od této chvíle bude elektronický záznam o každé kontrole zařízení, jeho pravidelném servise-zákazník tak vidí aktuální délku záruční doby. Na registrovaný email dostanete upozornění o blížícím se datu požadované servisní prohlídky s kontaktem na svého servisního technika.Jednodušší už to být nemůže. Nabídne Vám někdo jiný takovouto servisní péči? Svěřte se do rukou profesionálů.
Těší se na Vás Servisní Team TEZAMO Valašské Meziříčí s.r.o.

  kontakT na servisní techniky

  TEZAMO Valašské Meziříčí s.r.o.       

  Hemy 830 
  75701 Valašské Meziříčí                

  IČ: 28601530
  DIČ: CZ28601530
         

  napište si na servis

  Odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas provozovateli webové stránky, jehož identifikace je uvedena v patičce těchto webových stránek, jakožto správci osobních údajů, aby v rozsahu nezbytném pro účely poskytnutí odborných služeb, jež jsou v rámci této webové stánky nabízeny, zpracovával Vaše osobní údaje uvedené v kontaktním formuláři. Podrobné informace týkající se rozsahu a účelu zpracování osobních údajů, kým a jakým způsobem budou osobní údaje zpracovávány, po jakou dobu, komu mohou být osobní údaje zpřístupněny nebo komu jsou určeny, kde můžete získat informace o poskytnutých osobních údajích, a kde můžete požádat o úpravu (změnu) rozsahu či výmaz poskytnutých osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů klientů. V případě Vašeho nesouhlasu s poskytnutím osobním údajů nepokračujte ve vyplňování kontaktního formuláře.